Aplikacje internetowe

przenieś procesy biznesowe do aplikacji

  SKY Software    Serwisy internetowe    Aplikacje internetowe

Fraza „aplikacje internetowe” większości kojarzy się z aplikacjami instalowanymi na smartfonach lub tabletach. Niewiele osób wie, że istnieje coś takiego jak aplikacje internetowe zwane niejednokrotnie aplikacjami webowymi. Czym aplikacja internetowa różni się od strony www? Jakie są jej zalety?

Czym jest aplikacja internetowa?

Jest to aplikacja uruchamiana w przeglądarce, która przez graficzny interfejs użytkownika umożliwia korzystanie z usługi dostarczanej przez aplikację. Podstawową różnicą pomiędzy stroną www i aplikacją internetową jest ich funkcjonalność. Za aplikację internetową można uznać system rezerwacji pokoi hotelowych, system do internetowych zamówień w pobliskich restauracjach itp.

Zalety aplikacji internetowej

Aplikacja internetowa pozwala na automatyzację procesów w firmach. Posiadając aplikację internetową w firmie zarówno pracownicy jak i klienci mogę mieć dostęp do jej zasobów w każdym czasie oraz z każdego miejsca na ziemi posiadając tylko dostęp do internetu. Aplikacje webowe przygotowywane są we współpracy z klientem, który na każdym etapie weryfikuje implementowane procesy biznesowe, tak aby w 100% odzwierciedlały one procesy stosowane w prowadzonym przez niego biznesie.

Zacznijmy współpracę już dzisiaj!

Aby, Twój biznes mógł się rozwijać od jutra!

Realizacja: limes.nieruchomosci.pl

Dla jednego z rzeszowskich biur nieruchomości wdrożyliśmy aplikację mającą na celu zarządzanie całym biurem.

„Aplikacja prezentuje aktualne oferty naszego biura nieruchomości”

Oceniło nas już 1148 osób. Otrzymaliśmy od nich 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za Twoją ocenę.   

Zapytaj o wycenę

14 + 14 =