Projekty graficzne

kreatywne projekty graficzne

  SKY Software    Projekty graficzne

Projekt graficzny jest bardzo ważnym elementem w procesie powstawania materiałów reklamowych. Efekt pracy jaką włożą w projektowanie graficy komputerowi będzie odpowiedzialny za to jakie reklama wywoła pierwsze wrażenie w potencjalnym kliencie. Aby zaistnieć na rynku, rozwijać się i generować zyski firmy potrzebują klientów. Solidna marka już na pierwszy rzut oka pokazuje, że firma jest doświadczona, godna zaufania oraz posiada odpowiednie kompetencje.

Cechy dobrego projektu graficznego

Codziennie spotykamy się z różnego rodzaju formami projektów graficznych. Od ulotek, plakatów przez banery, strony internetowe po opakowania i materiały drukowane. Dlaczego jedne projekty nam się podobają, a inne już nie?

Projekt graficzny, aby trafił swoim przekazem do odbiorcy musi spełnić kilka ważnych warunków. Na początku musimy wyznaczyć cel projektu, czyli to co chcemy osiągnąć za jego pomogą. Następnie należy odpowiednio rozplanować umieszczenie elementów na projekcie – ten etap nazywane jest  Złotym Podziałem. Kolejnym ważnym punktem jest zachowanie odpowiednich proporcji oraz zbudowanie hierarchii elementów umieszczonych w projekcie.

Zaplanowaniem hierarchi niejako poukładamy kolejność informacji, czyli sprowokujemy ludzkie oko do tego, aby odczytywało je w zamierzonej przez nas kolejności.

Na koniec nie możemy zapomnieć o najważnejszych składowych każdego projektu, mianowicie typografia, kolorystyka oraz spójność i czytelność przekazu.

Zacznijmy współpracę już dzisiaj!

Aby, Twój biznes mógł się rozwijać od jutra!

Realizacja: Akita Sushi

Projekt graficzny logotypu dla naszego stałego klienta otwierającego nową japońską restaurację

„Zaprojektowane logo odzwierciedla ducha japońskiej kultury”

Oceniło nas już 1148 osób. Otrzymaliśmy od nich 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za Twoją ocenę.   

Zapytaj o wycenę

3 + 15 =